Gizlilik İlkeleri

OtoVera.com müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini kişilik hakları gereğince, gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz yada tüm bunların yapılmasını Müşteri Hizmetlerimiz ’den talep edebilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde OtoVera.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin OtoVera.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, OtoVera.com veritabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) tutulmamaktadır.


Eğlenceli alışverişler dileriz;

OtoVera.com Ekibi